W obiekcie poza pokojami znajduje się sala kominkowa, na terenie dwa grille, miejsce na ognisko, mini plac zabaw dla dzieci, oczko wodne z kumkaniem żab wieczorowa porą, krzyki żurawi z pobliskich łąk, śpiewy skowronka, pohukiwanie sów, kukułki, dzięcioły, wiewiórki tym wszystkim będą mogli się Państwo nacieszyć podczas pobytu u nas.

Obiekt bardzo kameralny, poza wsią, na kolonii w samym lesie. Pokoje z dala od dróg, hałasu i innych gospodarstw.

Wnętrza naszych zabudowań utrzymane w bardzo oryginalnym stylu nadają temu miejscu niepowtarzalny charakter.

Nasz obiekt jest wspaniałym miejscem dla rodzin z dziećmi: cisza, spokój, doskonały klimat, czyste powietrze, kontakt z przyrodą, liczne zwierzęta (konie, psy, koty, króliki jak i zwierzęta dziko żyjące – leśne). Również dla wszystkich którzy cenią sobie taką formę spędzania czasu wolnego jak czynna rekreacja na łonie przyrody: jazda konna, rowerowa, piesze wycieczki, spływy kajakowe, jazda na nartach itp. Idealne pokoje na odpoczynek na mazurach.

Doba hotelowa w naszym gospodarstwie obowiązuje od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.

Rezerwacji dokonujemy po otrzymaniu zadatku (40%). Pozostała kwota płatna gotówką w dniu przyjazdu. Nie ma możliwości płacenia kartami płatniczymi.

UWAGA – konieczny w danych przelewu jest DOPISEK o NAZWIE POKOJU I TERMINIE REZERWACJI !!!

Ze względu na kameralność naszego obiektu i niewielką ilość dostępnych pokoi bardzo prosimy o przemyślane decyzje dotyczące rezerwacji. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi ani przesunięciu na inny termin. W razie skrócenia pobytu z przyczyn od nas niezależnych (np. pogoda, choroba), gościom nie przysługuje zwrot, ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

Zwierzęta w naszym gospodarstwie są mile widziane. Można do nas przyjechać z własnym psem, kotem, kanarkiem a nawet koniem. Wasz pupil, zwłaszcza jeśli to jest pies, powinien być grzeczny, tolerować dzieci oraz inne zwierzęta, nie przeszkadzać gościom w wypoczynku. Za pobyt małych przyjaciół pobieramy opłatę w wysokości 40 zł za dobę.
Przyjazd ze zwierzętami należy wcześniej uzgodnić.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort wypoczynku, w domu, pokojach, w stajni, na padoku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. Palenie tytoniu możliwe jest tylko w wyznaczonych miejscach na wolnym powietrzu.
W przypadku złamania zakazu palenia pobieramy opłatę 500 zł (sprzątanie, czyszczenie, pranie).

Dokonanie rezerwacji potwierdzone wpłatą zadatku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie powyższe ustalenia.