„Leśne Zacisze” / Stadnina Koni „Klonek” oferuje Państwu możliwość spędzenia ferii zimowych w scenerii mazurskiej przyrody z możliwością czynnego wypoczynku połączonego z końmi, nartami i tenisem.


Oferta dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Program po wcześniejszych ustaleniach dostosowany do upodobań i oczekiwań uczestników.

Polecamy jazdę konną w terenie lub na ujeżdżalni, piękne trasy na narty biegowe po Mazurskim Parku Krajobrazowym, bojery po zamarzniętym jeziorze Mikołajskim, stoki narciarskie na Górze Czterech Wiatrów (20 min. samochodem od Stadniny) patrz: http://gora4w.com.pl lub przy Hotelu Gołębiewski (niecałe 10 min jazdy samochodem) lub stok narciarski w Okrągłym (45 min drogi ). Na miejscu znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, zaplecze gastronomiczne, Trasy zjazdowe o zróżnicowanym stopniu trudności, sztucznie naśnieżane oraz oświetlone.

Terminy w 2019: do ustalenia indywidualnego

W programie:

  • jazda konna 1x dziennie (9 jazd konnych podczas pobytu 12 dniowego). Możliwość wykupienia dodatkowych jazd.
  • możliwość nauki i jazdy na nartach jeśli warunki są sprzyjające dla chętnych codziennie na terenie stadniny plus (2  wyjazdy na stok narciarski).

 Cena turnusu nie obejmuje kosztów wyciągu oraz wypożyczania sprzętu.

  • Zajęcia z tenisa ziemnego ( 2 wyjazdy na halę w Mikołajkach)
  • wyjście na basen /tropikanę do Hotelu Gołębiewski 1.5 godz.
  • gry i zabawy plenerowe oraz świetlicowe / niektóre wprost niepowtarzalne!!!w aurze zimowej…nie zapomniane;) skiring, saneczki za koniem,zawody saneczkowe, konkurs lepienia bałwana, seanse filmowe.
  • warsztaty artystyczne ( 4 zajęcia po ok 1,5 godz)
  • kulig i ognisko.
  • wieczorne wyjście do hotelu Gołębiewski na kręgle:)

Cena turnusu: 1680zł(12dni), zawiera noclegi, całodzienne wyżywienie (3 posiłki) plus program.

Istnieje możliwość krótszego pobytu przy indywidualnej kalkulacji za okres pobytu.

Możliwość odbioru uczestników z Warszawy (dzieci pod opieką cioci 😉 bezpiecznie dojadą na miejsce koszt około 50zł w jedną stronę)