W tym roku CIOCIA KLONKOWA zaprasza na odpoczynek i relaks w zimowej  scenerii mazurskiej przyrody z możliwością czynnego wypoczynku połączonego z końmi, nartami i tenisem.

Cisza, spokój , maksimum kameralności, czyste powietrze i aktywność fizyczna 

Polecamy jazdę konną w terenie lub na ujeżdżalni, stoki narciarskie na Górze Czterech Wiatrów (20 min. samochodem od Stadniny)  lub przy Hotelu Gołębiewski (niecałe 10 min jazdy samochodem) lub stok narciarski w Okrągłym (45 min drogi ).

Na miejscu znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Trasy zjazdowe o zróżnicowanym stopniu trudności, sztucznie naśnieżane oraz oświetlone.

W programie:

jazda konna 1x dziennie (9 jazd konnych podczas pobytu 12 dniowego). Możliwość wykupienia dodatkowych jazd konnych: 50zł za 45min.

pracę z ziemi z końmi ( nauka lonżowania  zajęcia x 4 )

możliwość nauki i jazdy na nartach jeśli warunki są sprzyjające dla chętnych codziennie na terenie stadniny plus (2  wyjazdy na stok narciarski). Cena turnusu nie obejmuje kosztów wyciągu oraz wypożyczania sprzętu.

zajęcia z tenisa ziemnego ( 2 wyjazdy na halę w Mrągowie)

gry i zabawy plenerowe oraz świetlicowe / niektóre wprost niepowtarzalne!!!w aurze zimowej … nie zapomniane 😉 skiring, saneczki za koniem, zawody saneczkowe, konkurs lepienia bałwana, seanse filmowe.

warsztaty artystyczne ( 4 zajęcia po ok 1,5 godz.)

kulig i ognisko.

Z uwagi na warunki covidowe program może ulec zmianie w punktach związanych z wyjazdami.

Cena turnusu: 2200zł (12dni), zawiera noclegi, całodzienne wyżywienie (3 posiłki) plus program.

Termin: 04.01-16.01.2021

Możliwość odbioru dzieci z Warszawy, po wcześniejszym ustaleniu.

Zapraszamy do kontaktu z nami, pozdrawiamy serdecznie.